Bine ați venit pe site-ul oficial al Ligii Companiilor - campionatul fotbalistic de elită pentru companii ! Fotbal pe teren redus, campionat cu ligi valorice, tur-retur Arbitraj profesionist de futsal, mingi oficiale Champions League, arena high-class astroturf Premii & acces la ofertele speciale ale partenerilor Comunitate formată în 10 ani de competiții Acces garantat la meciuri amicale, în turneul național Superliga Companiilor și în turneele europene ale EFBLU Site updatat cu statistici, cronici de meci, poze și rezumate video

DISCIPLINĂ 2.Liga-Play-off - final sezon 2017/2018

ÎN STARE DE SUSPENDARE
- nu există.

PASIBILI de suspendare (cumul de cartonașe în sezon)
- nu există.


AU FOST SUSPENDATI
(cumul de cartonașe în sezon)

• Florin-Adrian RIZEA (Instituțiile Lumina) - 2 j. - et.10,11.
* eliminare directă (injurii adversar).

• Cristian-Călin APOSTU (DTM-MApN) - 1 j. - et.11.
* eliminare directă (comportament nesportiv).

• Robert-Eugen COBIANU (
Hidroconstrucția)
- 1 j. - et.10.
* eliminare directă (henț în fază iminentă de gol).


* actualizat în 26-Iunie-2018.

* la eliminare directă sau indirectă (cumul de cartonașe galbene într-un meci), jucătorul este suspendat minimum o etapă.
* la cumul de 4,7,9,11,12 etc. cartonașe galbene primite în meciuri diferite, jucătorul este suspendat o etapă.

2.Liga-Play-off-ul Companiilor (2017/18)


BRD
2.Liga-Play-off-ul Companiilor (2017/18)

Program BRD

ZI DATA ORĂ
ETAPĂ ADVERSAR SCOR SUSPENDAȚI INFO
Mi 13/09/2017 22:10 1 Enterprise Rent-A-Car
3 - 3 - - -
Mi 20/09/2017 22:10 2 Av-ADSA
3 - 3
- - -
Mi 27/09/2017 23:00 3 Mega Image
1 - 6
R.C.Ţimpău
Mi 04/10/2017 22:10 4 Renault-Omniasig 1 - 1
R.C.Ţimpău
Mi 11/10/2017 23:00 5 RCS & RDS
0 - 2
R.C.Ţimpău
Mi 18/10/2017 22:10 6
Lindab
2 - 3
- - -
Mi 25/10/2017 22:10 7 Sport Suport
2 - 1
- - -
Mi 01/11/2017 22:10 8
Royal Car
4 - 3
- - -
Mi 08/11/2017 23:00 9 AD Auto Total
0 - 5
- - -
Mi 15/11/2017 22:10 10 Gemini Solutions
1 - 9
- - -
Mi 22/11/2017 22:10 11 Rompetrol
0 - 4
- - -
Mi 06/12/2017 23:00 12 TTA
1 - 10
- - -
Mi 13/12/2017 22:10 13 Tuborg 4 - 5
- - -
Mi 10/01/2018 22:10 14 Mobexpert 2 - 8 - - -
Mi 24/01/2018 22:10 15 Printerr 2 - 6
- - -

Mi 07/03/2018 22:20 16 Enterprise Rent-A-Car
1 - 10
- - -
Sa 17/03/2018 11:40 17 Av-ADSA 0 - 5
- - -
f.joc
Mi 21/03/2018 22:20 18 Mega Image
3 - 6
- - -
Mi 28/03/2018 22:20 19 Renault-Omniasig 0 - 6 - - -
Mi 04/04/2018 22:20 20 RCS & RDS
3 - 2
- - -
Mi 11/04/2018 22:20 21
Lindab 6 - 2
Șt.S.Sincă
Sa 21/04/2018 14:00 22 Sport Suport
3 - 3
Șt.S.Sincă
Mi 02/05/2018 22:20 23 Royal Car
1 - 3
- - -
Sa 12/05/2018 11:40 24
AD Auto Total
3 - 10
- - -
Mi 16/05/2018 22:20 25 Gemini Solutions
0 - 2
- - -
Mi 23/05/2018 22:20 26 Rompetrol
2 - 3
- - -
Mi 06/06/2018 22:20 27
TTA 4 - 7
- - -
Vi 15/06/2018 21:00 28 Tuborg 3 - 4
- - -
Vi 22/06/2018 21:00 29 Mobexpert 4 - 6
- - -
Vi 29/06/2018 20:$0 30 Printerr
2 - 3
- - -




MODIFICĂRI OPERATE ÎN LOTUL DE JUCĂTORI
- adăugări: Marius MURGEA (et.9), Silviu PERȘU (et.10), Adrian-Mihai DRĂGAN (et.11), Ștefan-Stelică SINCĂ (et.15), Marian-Cristian TRONARU (et.16), Ionuț-Adrian OANCEA (et.17), George-Cătălin-Andrei ROȘU (et.18), Georgian SUDITU (et.25), Petruș-Laurențiu NOVAC (et.26).
- eliminări: Bogdan-Costin BĂLĂLĂU (et.16), Aurelian CONSTANDA (3g, et.16), Nicolae-Eugen ȘTEFĂNESCU (et.15), Eduard-Costinel ȚIGĂNUȘ-NIȚĂ (et.16), Silviu-Bogdan PERȘU (et.25).


LEGENDĂ


S = jucător cu statut de stranier.
S-TC = jucător cu statut de top-class.
GM = goluri marcate.
CG = cartonașe galbene primite.
EI = eliminări indirecte (cartonaș roșu primit pentru cumul de "galbene").
ED = eliminări directe (cartonaș roșu primit direct).
Et.S = etape de suspendare primite.

_______________________________________________________________________

 
PwC
2.Liga-Play-off-ul Companiilor (2017/18)

Program PwC

ZI DATA ORĂ
ETAPĂ ADVERSAR SCOR SUSPENDAȚI INFO
Mi 20/09/2017 19:40 2 Admiral
5 - 4 - - -
Sa 23/09/2017 10:00 1 (re)
Marcovet
0 - 5
- - -
Sa 30/09/2017 10:00 3 Schindler
8 - 1
- - -
Sa 07/10/2017 10:00 4 Provident 4 - 8
- - -
Sa 14/10/2017 10:00 5 DTM-MApN
3 - 5
- - -
Sa 21/10/2017 10:00 6
BCR
3 - 6
- - -
Sa 28/10/2017 10:00 7 Teamnet
2 - 6
- - -
Sa 04/11/2017 10:00 8
Spitalul Monza
4 - 3
- - -
Sa 11/11/2017 10:00 9 KPMG
3 - 7
- - -
Sa 18/11/2017 10:00 10 Skanska 0 - 9
- - -
Sa 25/11/2017 10:00 11 DCN EU Cash & Carry
0 - 5
- - -
Mi 06/12/2017 22:10 12 Instituţiile Lumina
3 - 10
- - -
Mi 20/12/2017 20:30 13 Televol Systems
3 - 5
- - -
Sa 13/01/2018 10:00 14 Optim Project Man.
16 - 1 - - -
Mi 17/01/2018 21:20 15 Sodexo Pass
3 - 3
- - -
Sa 10/03/2018 12:30 16 EY
4 - 3
- - -
Sa 17/03/2018 10:00 17 TUI TravelCenter
12 - 5
- - -
Sa 24/03/2018 10:00 18 Hidroconstrucția
6 - 5
- - -
Sa 31/03/2018 10:00 19 Ericsson 4 - 5
- - -
Sa 14/04/2018 10:00 20 Electronic Arts
8 - 6
- - -
Mi 25/04/2018 22:20 21
Segula 2 - 11
- - -
2.Liga-Turneu-Grupa C
Mi 02/05/2018 23:10 1 Lex-ADSA
2 - 4
- - -
Sa 19/05/2018 10:00 3
EY
2 - 6
- - -
Sa 26/05/2018 10:00 2 (re) Wipro 3 - 5 - - -
Mi 30/05/2018 22:20 4 Provident
2 - 5
B.G.Manda
Sa 09/06/2018 10:00 5 Skanska
5 - 0
- - - f.joc




MODIFICĂRI OPERATE ÎN LOTUL DE JUCĂTORI
- adăugări: Petrică MILITARU (et.6), Wang DI (et.8), Bogdan VASILE (et.14).
- eliminări: ---


LEGENDĂ


S = jucător cu statut de stranier.
S-TC = jucător cu statut de top-class.
GM = goluri marcate.
CG = cartonașe galbene primite.
EI = eliminări indirecte (cartonaș roșu primit pentru cumul de "galbene").
ED = eliminări directe (cartonaș roșu primit direct).
Et.S = etape de suspendare primite.

_______________________________________________________________________

 
Skanska
2.Liga-Play-off-ul Companiilor (2017/18)

Program Skanska

ZI DATA ORĂ
ETAPĂ ADVERSAR SCOR SUSPENDAȚI INFO
Sa 16/09/2017 10:50 1 Optim Project Man.
4 - 1 - - -
Mi 20/09/2017 20:30 2 Electronic Arts
3 - 4
- - -
Mi 27/09/2017 18:50 3 DTM-MApN
5 - 7
- - -
Sa 07/10/2017 12:30 4 TUI TravelCenter 5 - 3
- - -
Vi 13/10/2017 18:20 5 DCN EU Cash & Carry
2 - 5
- - -
Vi 20/10/2017 19:10 6
Schindler
6 - 4
- - -
Vi 27/10/2017 20:50 7 Ericsson
8 - 2
- - -
Sa 04/11/2017 10:50 8
Instituţiile Lumina
3 - 12
- - -
Mi 08/11/2017 18:50 9 Hidroconstrucţia
4 - 7
- - -
Sa 18/11/2017 10:00 10 PwC 9 - 0
- - -
Vi 24/11/2017 18:20 11 Admiral
4 - 6
- - -
Mi 13/12/2017 21:20 13 Sodexo Pass
4 - 6
- - -
Mi 10/01/2018 20:30 14 EY 8 - 5 C.C.Călimăneanu
Mi 24/01/2018 19:40 12 (re)
KPMG 7 - 3 - - -
Sa 27/01/2018 12:50 15 Marco Vet
2 - 4
- - -
Vi 09/03/2018 18:20 16 Segula
2 - 4
- - -
Mi 14/03/2018 19:40 17 BCR 2 - 6
- - -
Vi 23/03/2018 21:50 18 Televol Systems
5 - 7
- - -
Mi 11/04/2018 23:10 19 (re) Spitalul Monza
2 - 5
- - -
Vi 13/04/2018 20:00 20 Teamnet 5 - 4 - - -
Mi 18/04/2018 19:40 21
Provident 1 - 9
- - -
2.Liga-Turneu-Grupa C
Vi 04/05/2018 20:00 1 EY
6 - 6
- - -
Mi 09/05/2018 18:50 2 Lex-ADSA 4 - 7
C.C.Călimăneanu
Sa 19/05/2018 15:10 3
Provident
8 - 7
C.C.Călimăneanu
Mi 30/05/2018 18:50 4 Wipro
3 - 6
C.C.Călimăneanu
Sa 09/06/2018 10:00 5 PwC
0 - 5
C.C.Călimăneanu f.joc




MODIFICĂRI OPERATE ÎN LOTUL DE JUCĂTORI
- adăugări: Dragoș-Cristian NEAGU (din et.6), Sebastian BĂDILĂ (et.15), Gabriel-Răzvan BOBEICĂ (et.16), Ștefan-C-tin PREUTESCU (S, Turneu-et.2), Constantin OLIMPIU (Turneu-et.3).
- eliminări: Cristian-Călin CĂLIMĂNEANU (Turneu-et.1, 5g, 6-CG, 1-EI, suspendat din 09.05 și până la sfârșitul sezonului), Ștefan-C-tin PREUTESCU (S, Turneu-et.3).


LEGENDĂ


S = jucător cu statut de stranier.
S-TC = jucător cu statut de top-class.
GM = goluri marcate.
CG = cartonașe galbene primite.
EI = eliminări indirecte (cartonaș roșu primit pentru cumul de "galbene").
ED = eliminări directe (cartonaș roșu primit direct).
Et.S = etape de suspendare primite.

_______________________________________________________________________

 
Spitalul Monza
2.Liga-Play-off-ul Companiilor (2017/18)

Program Spitalul Monza

ZI DATA ORĂ
ETAPĂ ADVERSAR SCOR SUSPENDAȚI INFO
Vi 15/09/2017 17:30 1 Schindler
3 - 3 - - -
Sa 23/09/2017 11:40 2 Hidroconstrucţia
3 - 10
- - -
Vi 29/09/2017 17:30 3 Marco Vet
1 - 4
- - -
Vi 06/10/2017 20:00 4 Electronic Arts
5 - 5
- - -
Mi 11/10/2017 18:00 5 Instituţiile Lumina
4 - 8
- - -
Vi • 20/10/2017 21:40 6
Ericsson
8 - 2
- - -
Mi 25/10/2017 21:20 7 Sodexo Pass
3 - 4
- - -
Sa 04/11/2017 10:00 8
PwC
3 - 4
- - -
Vi 10/11/2017 20:50 9 EY
8 - 2
- - -
Vi 17/11/2017 19:10 10 BCR 3 - 3
- - -
Sa 25/11/2017 13:20 11 KPMG
3 - 10
A.D.Cîntiuc
Mi 06/12/2017 18:00 12 Optim Project Man.
5 - 0
A.D.Cîntiuc f.joc
Vi 15/12/2017 19:10 13 Provident 4 - 9
- - -
Vi 12/01/2018 17:30 14 DTM-MApN 4 - 8 - - -
Vi 26/01/2018 18:20 15 TUI TravelCenter
8 - 8
- - -
Mi 07/03/2018 18:00 16 DCN EU Cash & Carry
4 - 8
- - -
Mi 14/03/2018 18:00 17 Teamnet 10 - 6
- - -
Mi 21/03/2018 18:00 18 Segula
6 - 2
- - -
Mi 04/04/2018 23:10 20 Televol Systems 4 - 10
- - -
Mi 11/04/2018 23:10 19 (re)
Skanska
5 - 2
- - -
Vi 20/04/2018 17:30 21
Admiral 7 - 7
- - -
2.Liga-Turneu-Grupa A
Mi 02/05/2018 18:50 1 Teamnet
5 - 0 *
pe teren 13-0
Vi 11/05/2018 18:20 2 DCN EU Cash & Carry
3 - 3
- - -
Mi 16/05/2018 18:00 3
Engie
2 - 7
- - -
Vi 25/05/2018 18:20 4 Segula
4 - 7
L.A.Constantin
Vi 08/05/2018 17:30 5 Admiral
0 - 5
L.A.Constantin f.joc
* rezultat omologat la "masa verde" (retragerea Teamnet în timpul fazei grupelor).




MODIFICĂRI OPERATE ÎN LOTUL DE JUCĂTORI
- adăugări: Nicolae-Cătălin TEMELIE (et.15), Andrei LUPOI (Turneu-et.1), Leonard-Alexandru CONSTANTIN (Turneu-et.2).
- eliminări: ---


LEGENDĂ


S = jucător cu statut de stranier.
S-TC = jucător cu statut de top-class.
GM = goluri marcate.
CG = cartonașe galbene primite.
EI = eliminări indirecte (cartonaș roșu primit pentru cumul de "galbene").
ED = eliminări directe (cartonaș roșu primit direct).
Et.S = etape de suspendare primite.

_______________________________________________________________________

 
Optim Project Management
2.Liga-Play-off-ul Companiilor (2017/18)

Program Optim Project Management

ZI DATA ORĂ
ETAPĂ ADVERSAR SCOR SUSPENDAȚI INFO
Sa 16/09/2017 10:50 1 Skanska
1 - 4 - - -
Vi 22/09/2017 20:00 2 DCN EU Cash & Carry
2 - 7
- - -
Vi 29/09/2017 19:10 3 BCR
7 - 3
- - -
Vi 06/10/2017 21:40 4 Segula 3 - 2
- - -
Sa 14/10/2017 10:50 5 Schindler
8 - 5
- - -
Sa 21/10/2017 10:50 6
TUI TravelCenter
3 - 7
- - -
Sa 28/10/2017 12:30 7 Electronic Arts
1 - 8
- - -
Vi 03/11/2017 20:00 8
Ericsson
1 - 4
- - -
Sa 11/11/2017 14:10 9 Instituţiile Lumina
3 - 13
- - -
Mi 15/11/2017 21:20 10 Sodexo Pass
6 - 6
- - -
Sa 25/11/2017 11:40 11 DTM-MApN
2 - 4
D.C.Glăvan
Mi 06/12/2017 18:00 12 Spitalul Monza
0 - 5
D.C.Glăvan f.joc
Vi 15/12/2017 21:40 13 Hidroconstrucţia 5 - 4
- - -
Sa 13/01/2018 10:00 14 PwC 1 - 16 - - -
Mi 24/01/2018 23:00 15 Televol Systems
0 - 5
- - - f.joc
Sa 17/03/2018 15:10 17 Provident 0 - 5
- - -
f.joc
Sa 24/03/2018 14:20 18 KPMG
3 - 4
- - -
Vi 30/03/2018 19:10 19 Teamnet 3 - 6
- - -
Sa 31/03/2018 10:50 16 (re)
Marco Vet
2 - 11
- - -
Sa 14/04/2018 12:50 20 Admiral 6 - 11
- - -
Mi 18/04/2018 20:30 21
EY 3 - 14
- - -




MODIFICĂRI OPERATE ÎN LOTUL DE JUCĂTORI
- adăugări: Sorin-C-tin PANĂ (S - et.6), Paul-Valentin TECARU (S - et.13).
- eliminări: Sorin-C-tin PANĂ (S - et.12).
- derogare pentru adăugare de jucători
: Ionuț ABAZA, Iulian AVÎRVAREI, Andrei BERCU, Dorin-Florin BLÂNZEANU, Cristian-Daniel GHIȚĂ, Gabriel-Ion MARINESCU, Marius MIU, Ștefan-Giannini MUNTEANU, Silvester-Florin STÂRCEA (S), Mihai-Andrei VOICILĂ (toți din 30.03.2018).

LEGENDĂ


S = jucător cu statut de stranier.
S-TC = jucător cu statut de top-class.
GM = goluri marcate.
CG = cartonașe galbene primite.
EI = eliminări indirecte (cartonaș roșu primit pentru cumul de "galbene").
ED = eliminări directe (cartonaș roșu primit direct).
Et.S = etape de suspendare primite.

_______________________________________________________________________

 
Mai multe articole..
<< Început < Anterior 1 2 3 Următor > Sfârşit >>

Pagina 1 din 3

Copyright "Fotbal pentru Companii" 2008-2018 © Liga Companiilor ®