Bine ați venit pe site-ul oficial al Ligii Companiilor - campionatul fotbalistic de elită pentru companii ! Fotbal pe teren redus, campionat cu ligi valorice, tur-retur Arbitraj profesionist de futsal, mingi oficiale Champions League, arena high-class astroturf Premii & acces la ofertele speciale ale partenerilor Comunitate formată în 10 ani de competiții Acces garantat la meciuri amicale, în turneul național Superliga Companiilor și în turneele europene ale EFBLU Site updatat cu statistici, cronici de meci, poze și rezumate video
CIFRELE sezonului 2019/2020
.39
ECHIPE
participante
.798
JUCĂTORI
înscriși
.447.
JOCURI
disputate
.3.702 
GOLURI
marcate
.32.
VÂRSTĂ medie
jucători activi
COMUNITATEA VIRTUALĂ
.4 k.
likes
.≈ 340 k.
views

EVENIMENTE VIITOARE

Decembrie 2020
• Gala Ligii Companiilor 2019/2020 • Premierea sezonului
11-22 Ianuarie 2021
Cupa Companiilor 2021 • Ediția a XI-a a turneului de iarnă
Ianuarie - Iunie 2021
LIGA-Pro 2021, Ediția I • campionatul elitelor
Ianuarie - Iunie 2021
Liga Companiilor 2021, Ediția a XII-a • campionatul companiilor

EVENIMENTE TRECUTE

VINERI, 4 Decembrie 2020
• 19:45 • Baraj 1.Liga 2021 • RCS & RDS vs LexLAZIO 3-2
• 18:45 • Baraj 1.Liga 2021 • PepsiCo vs Sport Suport 8-8 * 3-2 l.d
LUNI, 23 Noiembrie 2020
• 17:30 • Pre-Baraj 1.Liga 2021 • LexLAZIO vs Segula 6-3
MIERCURI, 18 Noiembrie 2020
• 19:30 • 2.Liga-Turneu, finală • Tuborg vs LexLAZIO 2-1

LUNI, 16 Noiembrie 2020

• 20:00 • 2.Liga-Turneu, semifinală • LexLAZIO vs DCN EU 6-2
• 19:10 • 2.Liga-Turneu, semifinală • AESAv vs Tuborg 1-5
• 18:20 • 2.Liga-Play-off, Et.11 (re) • BCR vs Admiral 3-1
• 17:30 • 2.Liga-Play-off, Et.11 (re) • RINF vs Sport Suport 9-5

CLASAMENT FINAL 1.Liga Companiilor - sezon 2019/2020

Loc Echipa J V E I Golaveraj Puncte
1. -TTA- 28
24
1
3
149
- 77
73
2. -AD Auto Total- 27 20
1
6
121
- 67 61
3. -Marco Vet- 27 18 1
8
123
- 93
55
4. -Gemini Solutions- 27
17
3
7
106
- 67
54
5. -Mega Image- 27
17
0
10
115
- 75
51
6. -Catena Racing Team- 27 15
3
9
123
- 89
48
7. -Renault-EOS- 27 14
2
11
87
- 87
44
8. -Rompetrol- 27
13
2
12
113
- 101
41
9. -Hidroconstrucția- 27
10
3
14
111
- 129
33
10. -Lindab- 28
8
5
15
122
- 165
29
11. -Royal Car- 27 8
5
14
86
- 106
29
12. -Mobexpert- 27
8
3
16
92
- 126
27
13. -Televol Systems- 27 8
1
18
111
- 138
25
14. -Printerr- 27
6
4
17
94
- 122
22
15. -PepsiCo- 27
6
3
18
124 - 185
21
16. -RCS & RDS- 27 6
1
20
94
-
144 19
departajarea se face în funcție de puncte și, apoi, de rezultatele directe.
» Câștigătoarea devine "Campioana companiilor la fotbal" (2019/2020) și primește dreptul prioritar de a reprezenta România în EURO-CUP, cupa europeană a elitelor organizată de .EFBLU..
» Primele 4 clasate primesc dreptul de a fi capi de serie în turneul național de relaxare .Superliga Companiilor. (2021).
» Locurile 11,12,13,14 joacă în BARAJ de menținere, cu echipe din 2.Liga.
» Locurile 15,16 retrogradează în 2.Liga.

* sistemul este condiționat de licențierea pentru sezonul 2021.
pagina dedicată echipei poate fi accesată printr-un click pe denumire.

PROGRAM 1.Liga Companiilor - sezon 2019/2020

  • Et.1
  • Et.2
  • Et.3
  • Et.4
  • Et.5
  • Et.6
  • Et.7
  • Et.8
  • Et.9
  • Et.10
  • Et.11
  • Et.12
  • Et.13
  • Et.14
  • Et.15
  • Et.16
  • Et.17
  • Et.18
  • Et.19
  • Et.20
  • Et.21
  • Et.22
  • Et.23
  • Et.24
  • Et.25
  • Et.26
  • Et.27
  • Et.28-30
  • BARAJE
.Pre-BARAJ.
LUNI, 23 Noiembrie 2020 INFO
2.Liga-Turneu vs 2.Liga-Play-off
17:30 LexLAZIO - Segula 6 : 3
.BARAJ.
VINERI, 4 Decembrie 2020
INFO
2.Liga-Play-off + Pre-BARAJ vs 1.Liga
18:45 PepsiCo
- Sport Suport
8 : 8 * 3-2 lov.dep.
---
19:45 RCS & RDS
- LexLAZIO 3 : 2 ---

CLASAMENT FINAL 2.Liga Companiilor - Play-off - 2019/2020

Loc Echipa J V E I Golaveraj Puncte
1. -BCR- 11
8
1
2
40
- 26
25
2. -Admiral- 11
7
1
3
48
- 35
22
3. -RINF TECH- 11
7
0
4
62
- 46
21
4. -Ericsson- 11
5
2
4
43
- 41
17
5. -Sport Suport- 11
4
1
6
46
- 49
13
6. -Segula- 11
2
4
5
34
- 49
10
7. -ING Bank- 11
2
4
6
39
- 55
10
8. -Electronic Arts- 11
2
2
7
33
- 44
8
departajarea se face în funcție de puncte și, apoi, de rezultatele directe.
» Locurile 1,2 promovează în 1.Liga (2021).
» Locurile 3,4,5 joacă în BARAJ de promovare cu echipe din 1.Liga (locurile 11,12,13,14).

» Locul 6 joacă în Pre-BARAJ cu câștigătoarea din 2.Liga-Turneu.

* sistemul este condiționat de licențierea pentru sezonul 2021.
pagina dedicată echipei poate fi accesată printr-un click pe denumire.

PROGRAM FINAL 2.Liga Companiilor - Play-off 2019/2020

  • Et.1-7
  • Et.8
  • Et.9
  • Et.10
  • Et.11
  • Et.12-14
ETAPA 12 (jocuri anulate)

BCR vs Ericsson
Segula
vs ING Bank
Admiral
vs RINF TECH
Sport Suport
vs Electronic Arts
ETAPA 13 (jocuri anulate)
Segula vs Sport Suport
BCR
vs ING Bank
RINF TECH
vs Ericsson
Admiral
vs Electronic Arts
ETAPA 14 (jocuri anulate)
Ericsson vs Segula
Electronic Arts
vs RINF TECH
ING Bank
vs Admiral
Sport Suport
vs BCR

CLASAMENTE FINALE 2.Liga Companiilor - Turneu 2019/2020

Loc Echipa J V E I Golaveraj Puncte
GRUPA A
1. -AESAv- 3
3
0
0
29
- 6
9
2. -DCN EU Cash & Carry- 3
3
0 0
22
- 10
9
3. -Wipro- 4
2
0
2
15
- 22
6
4. -UiPath- 4
1
0 3
12
- 23
3
5. -FAIR Play- 4
0
0 4
15
- 32
0
GRUPA B
1. -LexLAZIO- 3
3
0
0 12
- 4
9
2. -Tuborg- 4
3
0
1
18
- 10
9
3. -Engie- 4
2
0 2
13
- 10
6
4. -Concelex- 3
1
0 2
9
- 16
3
5. -Societe Generale- 4
0
0
4
8
- 20
0
• departajarea se face în funcție de puncte și, apoi, de rezultatele directe.
» După faza grupelor (5 etape), 8 echipe se califică în faza eliminatorie (sferturi de finală, semifinale, finală): locurile 1,2,3 și 4 din fiecare grupă.
» Câștigătoarea joacă în în Pre-BARAJ cu locul 6 din 2.Liga-Play-off şi, dacă învinge, în BARAJ de promovare cu o echipă din 1.Liga.

* sistemul este condiționat de licențierea pentru sezonul 2021.
pagina dedicată echipei poate fi accesată printr-un click pe denumire.

PROGRAM 2.Liga Companiilor - Turneu 2019/2020

  • Et.1
  • Et.2
  • Et.3
  • Et.4
  • Et.5
  • Faza finală
LUNI, 16 Noiembrie 2020 (SEMIFINALE)
INFO
19:10 AESAv
- Tuborg
1
: 5
20:00 LexLAZIO
- DCN EU
6 : 2
MIERCURI, 18 Noiembrie 2020 (FINALA)
19:30 Tuborg
- LexLAZIO
2 : 1

AFIȘ LIGA COMPANIILOR

VIDEO - Calendar competițional

Cupa Constructorilor turneu de pregătire (București, 7-15/09/20)
Liga Companiilor campionat (București, sezon 2018/19-Gala 04/07/19)
Cupa Unirii turneu național (București, 14-15/12/19)
Cupa Companiilor turneu de pregătire (București, 15/01-12/02/20)
Superliga Companiilor turneu național (Mangalia, 5-9/08/20)
EFBLU EURO-CUP • cupa europeană - Polonia / Cracovia, 12/11/17
EFBLU EURO-CUP • cupa europeană - Slovenia / Kranjska, 15-16/09/18
EFBLU Euro-Tour turneul european - Spania / Madrid, 15-16/06/19
EFBLU Euro-Tour turneul european - Italia / Milano, 7-8/12/19

VIDEO-EVENIMENT Staff-ul Stelei, la Gala Ligii Companiilor

VIDEO-EVENIMENT Emil Săndoi joacă în Liga Companiilor

EUROPA - Liga Companiilor - membru România în EFBLU

REZULTATE+VIDEO sporturi în lume

Fotbal Online

15 II 2013, 18:00 • Meci amical, 2 x 25' •

ISRA Center vs B-C-A 7-5 (3-1)


_________________________________________________________________________________________________________________________________

 
26 X 2013, 15:30 • Meci amical, 2 x 20' •

Tuborg România vs Al Padrino 5-2 (2-2)

_________________________________________________________________________________________________________________________________

 
30 XI 2013, 15:45 • Meci amical, 2 x 20' •

Euro-Grup vs B-C-A 8-3 (4-2)
_________________________________________________________________________________________________________________________________

 
Liga Companiilor, alături de Oţelul Galaţi pe Naţional Arena

•  Beneficiar al premiului câştigat de Alin Lădaru la concursul 1X2, Răzvan Ionescu (Elcomex IEA) a avut un marcaj strâns  din partea coechipieruuil Claudiu Traşcă şi cea a lui Viorel Biziru (Avitech Co) la primul meci din UEFA Champions League disputat pe Naţional Arena. Acestora li s-au alăturat şi mai mulţi componenţi ai echipei TTA, concentraţi în jurul directorului Marius Tabacu, originar din Galaţi.

• Chiar dacă rezultatul obţinut de Oţelul nu a fost unul pe măsura speranţelor, evenimentul a fost sărbătorit cum se cuvine. Tensiunea ce caracterizează de obicei tribunele din Bucureşti a lipsit cu desăvârşite, iar toţi cei prezenţi au celebrat prezenţa unei echipe româneşti în cea mai importantă competiţie inter-cluburi.

• Mai jos regăsiţi o galerie foto care cuprinde cele mai importante momente ale jocului disputat de Oţelul Galaţi în compania lusitanilor de la Benfica Lisabona, Marţi, 27/09/2011.

P1280011 P1280036 P1280040 P1280053 P1280057 P1280066 P1280073 P1280079 P1280082 P1280085 P1280086 P1280088 P1280089 P1280092

_______________________________________________________________________

 
Informații oficiale ● 2.Liga-Platy-off ● Sezonul 2018/2019 (ediția 10)
2.Liga (2019/20)

_______________________________________________________________________

SISTEM DE DESFĂŞURARE

2.Liga-Play-off este o etapă valorică din actualul sezon al celui de-al doilea eşalon valoric al campionatului, desfășurată în paralel cu primul eșalon valoric (1.Liga) și cu altă etapă valorică a ligii secunde (2.Liga-Turneu).

• Seria a fost formată din ocupantele primelor 8 echipe din clasamentul sezonului regulat din 2.Liga (septembrie 2018-martie 2019, 19 etape).

• În primă fază a fost alcătuit un nou clasament cu rezultatele consemnate doar între cele 8 echipe în timpul sezonului regulat (similar turului), pentru ca apoi să se desfășorare încă 7 etape (similar returului).

● Câştigătoarea 2.Liga-Play-off va fi declarată "Campioana 2.Liga Companiilor la fotbal 2018/2019" și i se va decerna "Trofeul 2.Liga Companiilor" .

●  În funcție de procesul de licențiere pe care echipele eligibile primului eșalon trebuie să-l îndeplinească la finele campionatului, primele 6 clasate pot promova în 1.Liga (sezon 2019/20, ediția 11), direct sau după un turneu eliminatoriu, astfel:
» echipele clasate în 2.Liga-Play-off pe primele două locuri (1 și 2) promovează direct.
» echipele clasate în 2.Liga-Play-off pe locurile 3, 4 și 5 joacă pentru promovarea în 1.Liga la .BARAJ., în câte un meci eliminatoriu stabilit prin tragere la sorți, în care vor întâlni câte o echipă din primul eșalon.
» echipa clasată în 2.Liga-Play-off pe locul 6 joacă în Pre-BARAJ cu câștigătoarea 2.Liga-Turneu, iar învingătoarea joacă pentru promovarea în 1.Liga la  BARAJ..

► În limita locurilor disponibile, formațiile din Liga Companiilor au acces preferențial la participarea în turneul național de elită .Superliga Companiilor .
* ediția a VIII-a se va desfășura în Mangalia, în perioada Miercuri 10 - Duminică, 14 Iulie 2019.

_______________________________________________________________________

STATISTICI FINALE - 2.Liga - sezon regulat



LEGENDĂ ȘI PUNCTAJ

JUC = jucători avertizați cu cartonaș galben sau roșu.
C-G = cartonașe galbene primite {-1 punct}
LP = lovituri de penalitate cu care a fost sancționată {-2 puncte}
E-I = eliminări indirecte (cartonaș roșu primit pentru cumul de"galbene") {-6 puncte}
E-D = eliminări directe (cartonaș roșu primit) {-10 puncte}
N = meci pierdut la "masa verde" (neprezentare, contestaţie, omologare) {-30 puncte}


* la egalitate de puncte, departajarea se face în funcţie de N, E-D, E-I, C-G, LP, JUC (mai mic), medie vârstă (mai mare).

** se contabilizează inclusiv jucătorii eliminați din lot.

_______________________________________________________________________

 
Ediția a II-a • Cheile Grădiștei • 18-21 Iulie 2013

Ediția a doua s-a desfășurat în perioada 18-21 Iulie 2013, în stațiunea montană Cheile Grădiștei - Fundata (jud.Brașov).

» Click aici pentru detalii complete (secțiunea Superliga 2013).
_______________________________________________________________________

 
Ediția a III-a (20/01 - 21/02/2015)

» Arena Alexandreea Club din București a găzduit, timp de 5 săptămâni, turneul hibernal de pregătire al sezonului fotbalistic pentru companii 2014/2015.
» A fost validată înscrierea unui număr de 32 echipe, astfel: 20 agrenate în acest moment din campionatul Liga Companiilor (13 din 1.Liga, 7 din 2.Liga) și 12 debutante (4 confirmate în viitoarea 2B.Liga și 8 fără statut actual).
» Distribuirea în cele 8 grupe s-a efectuat printr-o tragere la sorți. Cele mai bine clasate echipe la finalul turului din Liga Companiilor au fost distribuite în serii diferite (capi de serie). Aceeași procedură a fost aplicată și în cazul celor 8 echipe debutante în acest sezon fără statut actual.
» Primele 2 echipe clasate din fiecare grupă s-au calificat în faza eliminatorie ("optimi", "sferturi", semifinale, finală mică și finală mare).
» Departarea în faza grupelor s-a făcut în funcție de rezultatele directe. În acest sens, meciurile încheiate la egalitate au fost continuate cu lovituri de departajare de la 10 metri (serii de câte o lovitură de departajare).
» Meciurile încheiate la egalitate în fazele eliminatorii au fost continuate, după timpul regulamentar, de o singură repriză de prelungiri de 5 minute timp efectiv. Dacă și după cele 45 minute scorul a fost egal, câștigătoarea a fost desemnată după lovituri de departajare de la 10 metri (serii de câte trei lovituri de departajare, executate alternativ).

» Regulile de joc și regulamentul au fost, în linii mari, aceleași cu cele din campionat.


FAZA ELIMINATORIE » program și rezultate (PDF) «

FINALE
(Sâ, 21/02) - galerie foto pe SITE și pe FACEBOOK.

FINALA MARE
Renault Roumanie
3 - 2 (1-2) AD Auto Total
Sâ, 21/02, 15h
Finala mică Lidl România
2 - 5 (0-1) Lindab Sâ, 21/02, 14h

SEMIFINALE (Mi, 18/02) - galerie foto pe SITE și pe FACEBOOK.

SF1 vs SF2 Renault Roumanie
5 - 2 (3-0)
Lidl România
Mi, 18/02, 18h
SF3 vs SF4 AD Auto Total
3 - 1 (2-0)
Lindab Mi, 18/02, 19h

SFERTURI DE FINALĂ (Sâ, 14/02) - galerie foto pe SITE și pe FACEBOOK.

1. O1 vs O2 RATB STB-Auto
1 - 5 (1-2)
Renault Roumanie
Sâ, 14/02, 15h
2. O3 vs O4 2-1 l.dep * Lidl România
5 - 5 (2-2)
Tuborg România
Sâ, 14/02, 14h
3. O5 vs O6 AD Auto Total
5 - 3 (2-1)
Cora Alexandriei
Sâ, 14/02, 16h
4. O7 vs O8 Mega Image
1 - 2 (0-0)
Lindab Sâ, 14/02, 17h

OPTIMI DE FINALĂ (Ma, 10 - Mi, 11 - Vi, 13/02)

1. 1A vs 2B RATB STB-Auto
1 - 0 (0-0)
Mobexpert Mi, 11/02, 19h
2. 1C vs 2D Renault Roumanie
9 - 2 (5-1)
Sodexo Pass România
Mi, 11/02, 21h
3. 1E vs 2F Royal Car 2 - 5 (1-4) Lidl România
Ma, 10/02, 17h30
4. 1G vs 2H DTM-MApN 4 - 5 (2-1) Tuborg România
Mi, 11/02, 18h
5. 1B vs 2A AD Auto Total
8 - 3 (4-1)
Avocații-ADSA Mi, 11/02, 20h
6. 1D vs 2C Cora Alexandriei
5 - 4 (2-2)
Printerr Vi, 13/02, 19h
7. 1F vs 2E Mega Image
5 - 1 (2-1)
Elcomex IEA
Vi, 13/02, 18h
8. 1H vs 2G EOS România
5 - 6 (2-3)
Lindab Ma, 10/02, 18h30


FAZA GRUPELOR » componență (PDF) program și rezultate (PDF) «

Grupa A
Et.1 RATB STB-Auto 4 - 4 (2-1)
Avocații-ADSA * 0-1 l.dep. Ma, 20/01, 17h30
AS RATB 3 - 2 (1-0)
Agriduro Ma, 20/01, 18h30
Et.2 Avocații-ADSA 4 - 5 (2-3) Agriduro Mi, 28/01, 19h
RATB STB-Auto 4 - 2 (2-1)
AS RATB Vi, 30/01, 18h
Et.3 Avocații-ADSA 4 - 3 (1-1)
AS RATB Mi, 04/02, 18h
RATB STB-Auto 6 - 2 (3-1)
Agriduro Mi, 04/02, 19h
Grupa B
Et.1 Hidroconstrucția 3 - 1 (1-0)
SIVECO România Mi, 21/01, 19h
Mobexpert 2 - 3 (0-0)
AD Auto Total Vi, 23/01, 21h30
Et.2 AD Auto Total 12 - 3 (5-2) SIVECO România Sâ, 31/01, 15h
Mobexpert 9 - 2 (4-0) Hidroconstrucția Sâ, 31/01, 15h45
Et.3 AD Auto Total 7 - 3 (3-3)
Hidroconstrucția Vi, 06/02, 19h
Mobexpert 8 - 2 (6-0)
SIVECO România Sâ, 07/02, 15h
Grupa C
Et.1 Renault Roumanie 2 - 2 (0-1)
Printerr * 1-2 l.dep.
Sâ, 24/01, 15h45
Auchan 3 - 4 (1-1)
Auto Leader Sâ, 24/01, 16h30
Et.2 Printerr 4 - 3 (2-2)
Auto Leader Vi, 30/01, 19h
Renault Roumanie 8 - 1 (4-0) Auchan Sâ, 31/01, 16h30
Et.3 Renault Roumanie 7 - 2 (3-1)
Auto Leader Vi, 06/02, 19h45
Printerr 2 - 4 (0-1)
Auchan Vi, 06/02, 20h30
Grupa D
Et.1 Cora Alexandriei 6 - 2 (3-1)
Sodexo Pass România Mi, 21/01, 21h
Delhaize Cora Pa. 4 - 2 (1-0)
Ericsson Sâ, 24/01, 14h
Et.2 Cora Alexandriei 4 - 2 (1-1)
Delhaize Cora Pantelimon Ma, 27/01, 17h30
Sodexo Pass Ro. 5 - 2 (0-1)
Ericsson Mi, 28/01, 21h
Et.3 Cora Alexandriei 6 - 5 (0-4)
Ericsson Mi, 04/02, 20h
1-0 l.dep. * Sodexo
1 - 1 (0-1)
Delhaize Cora Pantelimon Mi, 04/02, 21h
Grupa E
Et.1 Royal Car 8 - 2 (3-0)
Enel Green Power Ro. Vi, 23/01, 19h45
Elcomex IEA 7 - 3 (4-0)
Army-MApN Vi, 23/01, 20h30
Et.2 1-0 l.dep. * Royal Car 3 - 3 (2-1)
Elcomex IEA Mi, 28/01, 20h
Enel Green Power 2 - 6 (1-3) Army-MApN Sâ, 31/01, 14h
Et.3 Royal Car 2 - 1 (1-0)
Army-MApN Vi, 06/02, 18h
Enel Green Power 4 - 6 (2-3)
Elcomex IEA Sâ, 07/02, 15h45
Grupa F
Et.1 Mega Image 3 - 1 (1-1)
Lidl România Mi, 21/01, 18h
adidas România 3 - 6 (2-4)
Baroul-ASAv Vi, 23/01, 18h
Et.2 Lidl România 2 - 1 (0-1)
Baroul-ASAv Ma, 27/01, 18h30
Mega Image 4 - 1 (1-0)
adidas România Mi, 28/01, 18h
Et.3 Mega Image 1 - 1 (0-0)
Baroul-ASAv Sâ, 07/02, 16h30
Lidl România 9 - 0 (5-0)
adidas România Sâ, 07/02, 17h30
Grupa G
Et.1 3-2 l.dep. *. TTA 3 - 3 (2-3)
Securitas Mi, 21/01, 20h
Lindab 1 - 3 (0-3)
DTM-MApN Sâ, 24/01, 15h
Et.2 Lindab 4 - 3 (2-1)
TTA Vi, 30/01, 19h45
DTM-MApN 2 - 5 (2-3) Securitas Sâ, 31/01, 17h30
Et.3 Lindab 3 - 2 (2-0)
Securitas Ma, 03/02, 17h30
DTM-MApN 3 - 1 (1-1)
TTA Ma, 03/02, 18h30
Grupa H
Et.1 Rompetrol 4 - 8 (2-3)
EOS România Vi, 23/01, 19h
Tuborg România 14 - 2 (6-0)
G.Canale & C. Sâ, 24/01, 17h30
Et.2 EOS România 10 - 1 (5-0)
G.Canale & C. Vi, 30/01, 20h30
Rompetrol 4 - 6 (3-3)
Tuborg România Vi, 30/01, 21h30
Et.3 Rompetrol 8 - 2 (2-2)
G.Canale & C. Vi, 06/02, 21h30
EOS România 7 - 2 (3-1)
Tuborg România Sâ, 07/02, 14h

_______________________________________________________________________

» Regulile de joc și regulamentul au fost, în linii mari, aceleași cu cele din campionat.
REZULTATE FAZA GRUPELOR » click pentru a vizualiza programul în format PDF «

GRUPA A
- Et.1 - A1 x-x
(x-x) A2
(zi, zi/luna, oră)
.............A3 x-x (x-x) A4 (zi, zi/luna, oră)
- Et.2 - A1 x-x (x-x) A3 (zi, zi/luna, oră)
.............A2 x-x (x-x) A4 (zi, zi/luna, oră)
- Et.3 - A1 x-x (x-x) A4 (zi, zi/luna, oră)
.............A2 x-x (x-x) A3 (zi, zi/luna, oră)
 
<< Început < 71 72 73 74 76 Următor > Sfârşit >>

Pagina 76 din 76

Copyright "Fotbal pentru Companii" 2008-2020 © Liga Companiilor ®